Eyes Makeup Salon - Kids Games

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12 MB
  • Version 1.0.3
  • Dil İngilizce
  • Firma 6677g.com
Eyes Makeup Salon - Kids Games oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve süslü kızlarınızın çok severek oynayacakları eğlencesi ile sınırları zorlayan mükemmel bir oyuna sahip ol

Eyes Makeup Salon - Kids Games oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve süslü kızlarınızın çok severek oynayacakları eğlencesi ile sınırları zorlayan mükemmel bir oyuna sahip olmalarını sağlayabilirsiniz.

Eyes Makeup Salon - Kids Games oyununda kızlarınız partiye gidecek olan güzel bir kıza hayal gücünde yer alan en çılgın makyaj tasarımı fikirlerini dilediği gibi uygulayacaklar. En çılgın tarzların ve en mükemmel makyaj tasarımlarının yapılabileceği bu eğlenceli oyunda son derece zengin bir menü bulunmaktadır. Çılgın kızlarınız bu makyaj malzemelerinin hepsini akıllı cihazının dokunmatik özelliği sayesinde dilediği gibi kullanabilecek.

Kızlarınız menüde bulunan rengarenk ve canlı renklere sahip olan parıltılı makyaj malzemelerini kullanarak ona ışıltılı ve gösterişli bir makyaj yaptıktan sonra ona menüde bulunan birbirinden şık tasarımlara sahip olan gözlük modellerinden istediğini seçip uygulayarak partinin en göz alıcı kızını yaratacaklar.

Eyes Makeup Salon - Kids Games indir